O firmie

Jesteśmy firmą z bardzo dużym doświadczeniem w obszarze produkcji telewizyjnych. Posiadamy też bogate i nowoczesne zaplecze techniczne. Dzięki temu możemy podjąć się przygotowania i realizacji zarówno dużych i skomplikowanych jak i mniejszych, choć niemniej wymagających przedsięwzięć.
 
Rozwijając nasze doświadczenie, jednocześnie zbudowaliśmy bogate portfolio. Realizowaliśmy zlecenia dla znanych, renomowanych stacji telewizyjnych, m.in.: TVP, TVN, POLSAT, TV4, PULS. Również zagranicznych: BBC, CANAL+, MTv.
Nasza współpraca zawsze kończyła się sukcesem.

Jesteśmy dumni, że to nasza firma odpowiadała (wspólnie z Multifingers Team) za realizację transmisji z uroczystości otwarcia wystawy POLIN w Muzeum Historii Żydów Polskich.

W 2013 r. przygotowywaliśmy oraz zrealizowaliśmy dla Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) transmisję z Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach.

Efekt naszej pracy wielokrotnie mogliście Państwo oglądać na szklanym ekranie
śledząc np. seriale takie jak: „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Kryminalni”, „2XL”, „Rezydencja” i wiele innych lub w kinie oglądając takie filmy jak
„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, „Czarny czwartek”, „1920 Bitwa Warszawska”. 

Realizowaliśmy także różne programy branżowe, m.in.: „Górna półka”, „Portfel”, „Firma”,
„Koła fortuny”, „Biznes w sieci” dla TVN CNBC. Prócz tego programy przy których pracowaliśmy można obejrzeć w takich stacji jak ARD, BBC, BBR, BR, DW, SFB, SWR, WDR, ZDF, YLE.

Całe nasze doświadczenie, wiedzę oraz bogate zaplecze sprzętowe pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Niezależnie od tego czy planujecie Państwo sesję reklamową, film promocyjny lub reportaż KAJ TV jest rozwiązaniem, którego szukacie.

KAJ TV Jerzy Kajszczak

ul. Arkuszowa 93B, 01-934 Warszawa

tel. +48 22 835 44 63, fax. +48 22 835 44 62

kom. +48 602 211 844, +48 501 580 100

e-mail: